İsa Hareketi

Jesus Revolution
Sinefilm Moly OkRu Sinefilm Moly OkRu

Film Hakkında
4 ay önce eklendi
İsa Hareketi
373 izlenme
IMDb: 7.2
JESUS ​​REVOLUTION, 1970'lerde genç bir hippinin ait olma ve özgürleşme arayışının hikayesidir; bu, yalnızca barışa, sevgiye ve rock'n roll'a götürmekle kalmaz, aynı zamanda rotayı değiştiren yeni bir karşı kültür haçlı seferini - bir İsa Hareketi'ni - harekete geçirir. tarihin. Gerçek bir hareketten ilham alan JESUS ​​REVOLUTION, 1970'lerde mücadele eden annesi Charlene (Kimberly Williams-Paisley) tarafından büyütülen genç Greg Laurie'nin (Joel Courtney) hikayesini anlatıyor. Laurie ve bir grup genç insan, özgürlüğün her yolu aracılığıyla gerçeği yeniden tanımlamak için güneşli Güney Kaliforniya'ya inerler. Laurie, istemeden, karizmatik bir hippi-sokak vaizi olan Lonnie Frisbee (Jonathan Roumie) ve Smith'in çürüyen kilisesinin kapılarını bir gezgin gençlik akışına açan Papaz Chuck Smith (Kelsey Grammer) ile tanışır. Ortaya çıkan şey, Amerikan tarihindeki en büyük ruhsal uyanış olur. Rock and roll, yeni keşfedilen aşk ve bir inanç değişikliği, bir karşı kültür hareketini dünyayı değiştiren bir canlanmaya dönüştüren bir İSA DEVRİMİNE yol açar.
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 3 Yorum
 • MuratMisafir

  Türkiye’de eksik kalmış akımlardan bir tanesi, biz de de yaşanmış ama bu kadar tutkulu değilmiş güzel bir filmdi geçmişe gitmek için


  0

  0
 • UğurMisafir

  Özgürleşme sanırım her dönemin popüler konusu, o dönemde insanlar bir isyan hareketi ve tarz olarak yansıtmış ama günümüzde fikirler geçerliliğini koruyor. Hala bir şeyler değişmiş değil, güzel bir filmdi paylaşım için teşekkür ederim.


  0

  0
 • GüneyMisafir

  Keşke o dönemlerde yaşayabilseydik daha masum ve daha güzel günlermiş. Elinize sağlık


  0

  0