Ay’ın Düşüşü

Moonfall
Sinefilm Moly MailRu OkRu Sinefilm Moly MailRu OkRu

Film Hakkında
1 yıl önce eklendi
Ay’ın Düşüşü
1.943 izlenme
IMDb: 5.1
Moonfall'da, gizemli bir güç Ay'ı Dünya etrafındaki yörüngesinden çıkarır ve onu bildiğimiz yaşamla çarpışma rotasına savurur. Çarpışmadan sadece haftalar önce ve dünya yok olmanın eşiğindeyken, NASA yöneticisi ve eski astronot Jo Fowler (Oscar® ödüllü Halle Berry) hepimizi kurtaracak anahtarın kendisinde olduğuna inanıyor - ancak geçmişinden yalnızca bir astronot, Brian Harper (Patrick Wilson, "Midway") ve bir komplo teorisyeni K.C. Houseman (John Bradley, "Game of Thrones") ona inanıyor. Bu beklenmedik kahramanlar, sevdikleri herkesi geride bırakarak uzaya imkansız bir son çare görevi yapacak, sadece Ay'ımızın düşündüğümüz gibi olmadığını öğrenecekler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 3 Yorum
 • Racer IstKayıtlı Üye

  Fena olmayan bir bilim kurgu. Vaktiniz varsa izleyebilirsiniz.
  Konu biraz kopuk ama klasik NASA dünyayı kurtarıyor.


  0

  0
 • Gultekin TetikKayıtlı Üye

  Ne zamandır beklediğim filmdi. Büyük zevkle izledim. Her zamanki felaket klişeleri ve atraksiyonları olsa da bunlarsız filmler eğlenceli olmaz. Kaçırmayın, sonuçta hoş vakit geçirmek değil mi amacımız!


  0

  0
 • James Byron DeanMisafir

  kötü anlatılmış ilgi çekici bir hikaye. daha iyi olabilmiş, devamı gelecek gibi hissettiriyor, umarım devamı çekilirse daha daha mantıklı ve kaliteli olur, yoksa bu haliyle çok tırt, sadece boş zamanı olanlar için 10
  üzeri 4,5


  0

  0